Lech Poznań
Autor: Lech Poznań
27/01/2016
Promujemy poprawne znaczenie słowa “kibol”. Pokazujemy piłkarzom Lecha Poznań, czym w życiu kiboli jest Kolejowy Klub Sportowy. Zapraszamy do udziału w akcji #Kibol.

Zasady akcji #Kibol:

 1. Przedmiotem akcji: #Kibol, która przyjmuje format konkursu, jest określenie znaczenia słowa “Kibol”, zgodnie z gwarą poznańską rozumianego jako “kibic Lecha Poznań”.
 2. Określenie to nastąpi za pomocą postów zamieszczanych na profilu osoby biorącej udział w tym konkursie, na stronie PoSzalu.pl. Posty zawierać mogą: teksty, zdjęcia i filmy. Posty muszą być oznaczone hasztagiem #Kibol.
 3. Prace można zgłaszać wyłącznie w procedurze opisanej w punkcie 2 niniejszego regulaminu. Prace wysyłane pocztą internetową lub w jakikolwiek inny sposób (np. zamieszczone w innych sieciach społecznościowych) nie będą brane pod uwagę w niniejszym konkursie. 
 4. Konkurs adresowany jest do kibiców Lecha Poznań. Każdy z nich może zgłosić tylko 1 profil konkursowy.
 5. Prace można zgłaszać w okresie od 28.01.2016 do 13.02.2016 włącznie. 
 6. Biorąc udział w konkursie jego uczestnik akceptuje regulamin systemu habitatON, w którym jest on realizowany. 
 7. Posty, które zostaną poprawnie zamieszczone, dostępne będą na stronie akcji #Kibol.
 8. Na każdy z postów można głosować i komentować go, wyłącznie za pomocą funkcji habitatON. Można również dodawać do znajomych profile osób biorących udział w konkursie. Wszystkie te aktywności będą punktowane wyłącznie w okresie trwania konkursu. 
 9. Każdy uczestnik zabawy może komentować i głosować na dowolną ilość postów oraz dodawać do znajomych dowolnoą ilość profili biorących udział w konkursie. 
 10. Zwycięży pięć osób, których profile zyskają największą liczbę punktów. Punktowane będą:
  • Dodanie znajomego do profilu konkursowego w trakcie trwania akcji - 1 punkt
  • Dodanie posta z hasztagiem #Kibol - 2 punkty
  • Pozytywna ocena (przycisk OK!) każdego tak dodanego posta - 3 punkty
  • Każdy komentarz wpisany przez niepowtarzającą się osobę pod postem - 5 punktów
 11. W przypadku uzyskania przez liderów zabawy równej ilości punktów, decydować będzie data i godzina zgłoszenia pracy, czyli publikacji pierwszego posta.
 12. Pięciu zwycięzców, wraz z jedną osobą towarzyszącą każdy, zostanie zaproszonych do wspólnego oglądania meczu Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, który odbędzie się 14.02.2016 o godzinie 15.30 na INEA Stadionie w Poznaniu. 
 13. Nagrody zostaną przekazane w dniu meczu przy wejściu na strefę VIP III trybuny.
 14. Organizator konkursu zaznacza, że może nie zamieścić lub usunąć pracę (post) bez podawania przyczyny (np. gdy zawiera ona obraźliwy przekaz dla innych kibiców lub treści powszechnie uznane za wulgarne i obraźliwe).
 15. Organizatorem konkursu jest habitatON.
 16. Sponsorem konkursu, a jednocześnie fundatorem przyrzekającym nagrody jest KKS Lech Poznań SA.

 

Zobacz więcej: strona akcji #Kibol

 

Komentarze: 4

PoSzaluPL
29.01.2016, 09:13

W zabawie punktowane są aktywności wykonane w trakcie jej trwania, ważne daty zawarte zostały na stronie: http://poszalu.pl/action/7/Kibol/ . Dla jasności zaktualizowaliśmy punkt 8 Regulaminu.

Chcemy, żeby uczestnicy zabawy mieli równe szanse. Zapraszamy więc do bieżącego dodawania postów, ich ocen, komentarzy w okresie 28.01-12.02.2016.

Witek Jankowski
02.02.2016, 23:01

Ja bym chcial zabrać ze sobą mamę tate i brata jezeli oczywiście będę w najlepszej piątce czy to jest mozliwe

Witek Jankowski
02.02.2016, 23:05

Z liczenia wyszlo mi ze powinienem mieć 18 pkt a mam tylko 10